Anadolu jet bilet

Uçmayan kalmasın!

anadolujet uçak biletiAnadolujet, yurt içinde en fazla noktaya uçuş yapan firmalardan biri. Son olarak iki eğitim şehri olan Kocaeli ve Trabzon hattını açarak misafirlerini ağırlayan Anadolujet, şimdi de Salı ve Çarşamba günü olan uçuşlarını herşey dahil 69 TL’ye yapıyor.


Yorumlar Kapalı

Uçak Biletini Prontotour’dan alana sürpriz!

uçak biletiProntotour ve Turkcell iş birliği ile hazırlanan yeni kampanya kapsamında Prontotour’dan yurt içi ve yurt dışı biletini alan yolcular Turkcell’den bedava konuşma kazanıyor. Yurt dışında Avrupa,Kuzey Amerika,Rusya,Çin ve Ukrayna’da geçerli olan kampanyadan yararlanmak için prontotour.com veya 0212 373 91 92 numaralı telefondan uçak biletinizi alabilirsiniz


Yorumlar Kapalı

Kocaeli-Trabzon seferleri başlıyor!

anadolujet
Hızlı yükselişini her gün yeni bir noktaya uçarak kanıtlayan Anadolujet, ‘sakın geç kalma erken gel’ uygulamasından sonra ciddi eğitim nüfusuna sahip iki şehri birbirine bağladı. Türkiye’nin en fazla noktasında uçan hava yolu Anadolujet, Kocaeli-Trabzon seferlerini başlattı.


Yorumlar Kapalı

Evcil Hayvanınız da AnadoluJet’le Uçsun!

anadolu jet ucuz uçak Evcil hayvanınızla uçacağınızı, hangi tür hayvan olduğunu, ağırlığını ve cinsini aşı kartlarıyla veya kimliğiyle AnadoluJet bilet satış noktalarına belirttiğiniz takdirde evcil hayvanınız da en az sizin kadar rahat bir uçuş keyfi sürebilir. Görme veya işitme engelli yolculara ait refakatçi köpekler, rezervasyon yaptırılarak ücretsiz olarak kabin içine kafessiz kabul edilirler. Detaylı bilgi ve rezervasyon için satış temsilcimiz ile 0212 373 91 92 no’lu telefondan görüşebilirsiniz.


Yorumlar Kapalı

Başkent Ankara, Londra’ya AnadoluJet’le direkt uçuyor…

ucuz uçak bileti2010 Yılının son aylarından itibaren açtığı yeni yurtiçi ve yurtdışı noktalara bir yenisini daha ekleyen AnadoluJet, Ankara’dan Londra – Stansted Havalimanı’na direkt uçuşlarına başladı. Böylece Başkent Ankara aktarmasız uçuşlarla yurtdışına bağlanmış oldu.

AnadoluJet Londra uçuş tarifesi şu şekildedir;
Ankara – Londra Kalkış / Varış
Çarşamba, Cuma, Pazar 10:15 12:40
Londra – Ankara Kalkış / Varış
Çarşamba, Cuma, Pazar 14:00 20:00
(Tüm saatler yereldir.)


Yorumlar Kapalı